MDPU Repository

Тeopeтикo-мeтoдoлoгiчнi зacaди пpoфeciйнoї пiдгoтoвки мaйбутнix учитeлiв дo тьютopcькoї дiяльностi: дис. ...докт. пед. наук: 13.00.04

Осадча, К. П. (2020) Тeopeтикo-мeтoдoлoгiчнi зacaди пpoфeciйнoї пiдгoтoвки мaйбутнix учитeлiв дo тьютopcькoї дiяльностi: дис. ...докт. пед. наук: 13.00.04. Doctoral thesis, Класичний приватний університет. - Запоріжжя.

[img] Text
dis_OsadchaKP_.pdf

Download (10MB)

Abstract

Дисертаційна робота є теоретико-експериментальним дослідженням проблеми удосконалення професійної підготовки майбутніх учителів до тьюторської діяльності. У дисертації вперше на основі цілісного наукового аналізу професійної підготовки учителів та професійної діяльності тьюторів в Україні та за кордоном обґрунтовано теоретико-методологічні засади професійної підготовки майбутніх учителів до тьюторської діяльності. Проаналізовано стан дослідження проблеми у педагогічній теорії та практичній діяльності закладів вищої освіти в Україні та за кордоном. Визначено базові поняття дослідження, які виокремлено у три групи: поняття, що розкривають теоретико-методологічні засади дослідження; поняття, що розкривають дослідження професійної підготовки майбутніх учителів; поняття, що розкривають сутність професійної підготовки майбутніх учителів до тьюторської діяльності. Подано визначення понять «тьюторство», «тьюторський супровід», «тьюторська діяльність», «тьюторська компетентність», «індивідуалізація», «індивідуальна освітня траєкторія», «індивідуальний освітній маршрут», «індивідуальна освітня програма» та виокремлено підходи до розуміння сутності поняття «тьюторська діяльність» як виховальної, індивідуалізованої, посередницької, нормувальної, кооперативної діяльності та як діяльності у дистанційному навчанні.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Additional Information: 1. Осадча К. П. Теоретико-методологічні засади професійної підготовки майбутніх учителів до тьюторскої діяльності : дис... д-ра пед. наук : 13:00:04 / Катерина Петрівна Осадча. – Запоріжжя, 2020. – 705 с.
Subjects: L Освіта > L Освіта (Загальне)
L Освіта > LB Теорія і практика освіти
L Освіта > LB Теорія і практика освіти > LB2300 Вища освіта
L Освіта > LB Теорія і практика освіти > LB2361 Учбовий план
L Освіта > LC Спеціальні аспекти освіти
L Освіта > LC Спеціальні аспекти освіти > LC5201 Додаткова освіта. Доросла освіта. Неперервна Освіта
T Технологія > T Технологія (Загальне)
Divisions: Факультет інформатики, математики та економіки > Кафедра інформатики і кібернетики
Depositing User: Кафедра інформатики і кібернетики
Date Deposited: 01 Mar 2021 11:48
Last Modified: 29 Oct 2021 16:59
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/11532

Actions (login required)

View Item View Item