МДПУ репозиторій

Основні чинники які визначають зміст професійно-прикладної фізичної підготовки студентів вищих навчальних закладів

Ковальчук, О. В. та Непша, О. В. та Суханова, Г. П. та Ушаков, В. С. (2016) Основні чинники які визначають зміст професійно-прикладної фізичної підготовки студентів вищих навчальних закладів. Фундаментальні та прикладні дослідження: сучасні науково-практичні рішення і підходи: зб. матер. І-ї Міжнар. наук.-практ. конф. (1). с. 263-265.

Це - остання версія цього елементу.

[img] Text
15.pdf

Скачати (177kB)

Резюме

Під професійно-прикладною фізичною підготовкою (ППФП) розуміється підсистема фізичного виховання, яка найкращим чином забезпечує формування та вдосконалення властивостей і якостей, що мають істотне значення для конкретної професійної діяльності людини. Ідея використання засобів фізичної культури в процесі підготовки людини до праці давно перестала бути принципово новою. Ще в 1891 році П. Ф. Лесгафт в своїй праці «О физическом образовании в профессиональной школе» писав, що вводячи фізичну освіту в професійну школу, ми маємо досягти мистецтва в ремеслі.

Тип елементу : Стаття
Теми: H Суспільні науки > H Суспільні науки (Загальне)
Підрозділи: Природничо-географічний факультет > Кафедра теорії і методики фізичного виховання та спортивних дисциплін
Користувач, що депонує: Кафедра географії та туризму
Дата внесення: 02 Трав 2018 11:11
Останні зміни: 02 Жов 2019 05:51
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/1622

Доступні версії цього елементу

  • Основні чинники які визначають зміст професійно-прикладної фізичної підготовки студентів вищих навчальних закладів. (deposited 02 Трав 2018 11:11) [Представлено на екрані]

Виконати (потребує авторізації)

Перегляд елементу Перегляд елементу