MDPU Repository

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на Літературно-письмовий твір наукового характеру «Модель адаптивної системи для індивідуалізації та персоналізації професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах змішаного навчання»

Осадчий В. В., Осадча К. П., Спірін О. М., Круглик В. С. (2023) Свідоцтво про реєстрацію авторського права на Літературно-письмовий твір наукового характеру «Модель адаптивної системи для індивідуалізації та персоналізації професійної підготовки майбутніх фахівців в умовах змішаного навчання». 115888.

[img] Image
ас 115888 Модель АСІПППМФ.pdf - Published Version

Download (1MB)

Abstract

Модель адаптивної системи для індивідуалізації та персоналізації професійної підготовки майбутніх фахівців (АСІПППМФ) в умовах змішаного навчання складається з трьох підсистем: сутнісної, педагогічної, інструментальної. Всі підсистеми пов’язані між собою і обумовлюються організаційно-педагогічними умовами функціонування АСІПППМФ, провідними з яких є умови змішаного навчання та суб’єкт-суб’єктні відносини між основними учасниками освітнього процесу (викладач, студент). У змодельованій системі адаптивність реалізується шляхом адаптації навчальних матеріалів, контролю, пристроїв, очних занять; індивідуалізацію – шляхом вивчення індивідуальних якостей студентів, підтримки і супроводу індивідуальної освітньої програми студента, індивідуалізації процесу навчання, розвитку індивідуальних особливостей студента та формування нових характеристик за його освітнім запитом, моніторингу індивідуального прогресу студента; персоніфікацію – шляхом організації освітнього середовища.

Item Type: Patent
Subjects: L Освіта > L Освіта (Загальне)
L Освіта > LB Теорія і практика освіти
L Освіта > LB Теорія і практика освіти > LB2300 Вища освіта
Q Наука > Q Наука (Загальне)
Divisions: Факультет інформатики, математики та економіки > Кафедра інформатики і кібернетики
Depositing User: Кафедра інформатики і кібернетики
Date Deposited: 21 Feb 2023 21:55
Last Modified: 21 Feb 2023 21:55
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/12768

Actions (login required)

View Item View Item