Bogdan Khmelnitsky Melitopol State Pedagogical University

Мовні одиниці з оцінною семантикою в структурі художнього полотна

Митяй, З. О. and Куриш, А. В. (2020) Мовні одиниці з оцінною семантикою в структурі художнього полотна. Мова. Свідомість. Концепт: зб. наук. ст.. pp. 41-44. ISSN 978-617-7055-81-4

[thumbnail of Митяй З.О. Куриш А..pdf]
Preview
Text
Митяй З.О. Куриш А..pdf

Download (154kB) | Preview

Abstract

Семантичний зміст слова як компонент мовленнєвої діяльності, його роль у художньому тексті постійно перебуває в центрі уваги лінгвістичних досліджень.
Визначення змістового наповнення слова відображає не лише принципи і методи наукових пошуків, їхню результативність, але й дозволяє отримувати інформацію про стан системи мови в нових комунікативних умовах. Тому доцільно проаналізувати конкретну семантичну структуру мовних одиниць, місце і роль оцінного змісту в цій
структурі, їхній текстовий потенціал, мовні форми оцінки під час передачі та сприйняття інформації в процесі комунікації з читачем.

Item Type: Article
Subjects: P Мова та література > P Філологія. Лінгвістика
P Мова та література > PA Класична філологія
Divisions: Філологічний факультет > Кафедра української мови
Depositing User: Users 32 not found.
Date Deposited: 04 Jun 2020 10:24
Last Modified: 04 Jun 2020 10:24
URI: https://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/9343

Actions (login required)

View Item
View Item