Марченко, О. А. and Ангеловська, А. О. (2016) Сучасний стан та перспективи розвитку етнічного туризму в Україні. Історико-географічний дискурс проблем геосфери: матер. Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф. 16 травня 2016 р.. pp. 143-147.
10.pdf
Download (701kB)
Abstract
Туризм є важливим фактором, який впливає на розвиток економіки, задовольняє духовні, моральні потреби людей. Сьогодні люди подорожують з найрізноманітнішими цілями, такими як заняття спортом, відпочинок, ознайомлення з місцевими пам’яткамикультури, відвідування рідних місць – етнотуризм. Оздоровлення свого розвиткунабувають такі види туризму як індивідуальний туризм, зелений туризм та ін.
| Item Type: | Article |
|---|---|
| Subjects: | G Географія, Антропологія, Рекреація > GV Відпочинок > GVT Туризм |
| Divisions: | Факультет суспільно-гуманітарних наук та права > Кафедра туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства |
| Depositing User: | Unnamed user with email admin@mdpu.org.ua |
| Date Deposited: | 09 Aug 2016 11:46 |
| Last Modified: | 02 Oct 2019 05:52 |
| URI: | https://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/702 |




