Bogdan Khmelnitsky Melitopol State Pedagogical University

Інтегрувальна роль занять з музичної літератури у формуванні музично-естетичних інтересів учнів-піаністів підліткового віку

Власенко, Е. А. and Єременко, Ю. В. (2014) Інтегрувальна роль занять з музичної літератури у формуванні музично-естетичних інтересів учнів-піаністів підліткового віку. Tendencje, zbiory danych, innovacje, praktyka w nauce: zibor raportov naukowych, 20.04.2014 - 30.04.2014 (3/1). pp. 55-59.

[thumbnail of Власенко , Єременко Тези.pdf] Text
Власенко , Єременко Тези.pdf

Download (3MB)

Abstract

У статті окреслені провідні завдання формування музично-естетичних інтересів учнів-піаністів на заняттях з музичної лутератури, виокрелені критерії оцінювання сформованості музично-естетичного інтересу з розподілом їх за рівнем навчальних досягнень учнів-піаністів.

Item Type: Article
Subjects: L Освіта > LB Теорія і практика освіти > LB1603 Середня освіта. Вищі школи
Divisions: Факультет соціально-педагогічної та мистецької освіти > Кафедра інструментального виконавства та музичного мистецтва естради
Depositing User: Users 16 not found.
Date Deposited: 28 Aug 2019 14:52
Last Modified: 02 Oct 2019 05:52
URI: https://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/6085

Actions (login required)

View Item
View Item