Гавриленко, Є. А. and Холодняк, Ю. В. and Найдиш, А. В. (2018) Моделювання одновимірних обводів із забезпеченням заданої точності інтерполяції. Вісник ХНТУ. Прикладна геометрыя та комп'ютерні технології, 2 (3). pp. 125-129.
![8_ВІСНИК №3(66) Том 2.pdf [thumbnail of 8_ВІСНИК №3(66) Том 2.pdf]](https://eprints.mdpu.org.ua/style/images/fileicons/text.png)
8_ВІСНИК №3(66) Том 2.pdf
Download (751kB)
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Наука > QA Математика |
Divisions: | Факультет інформатики, математики та економіки > Кафедра прикладної математики та інформаційних технологій |
Depositing User: | Users 22 not found. |
Date Deposited: | 15 Aug 2019 05:40 |
Last Modified: | 02 Oct 2019 05:51 |
URI: | https://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/5368 |