Атрошенко, Т. Ю. and Колюх, М. К. (2018) Засоби запобігання насильству в багатопоколінній сім’ї. Тенденції та вектор розвитку науки в сучасному світі: VI Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф., 2. pp. 44-47.
Preview
45d5bc_d6235ccb60104d7cba47990ac87c6296-44-47 - наша.pdf
Download (183kB) | Preview
Abstract
На сучасному етапі політичних, економічних та соціальних змін, відголоском яких іноді стає поява у громадян невпевненості в завтрашньому дні, емоційний фон взаємовідносин у сім’ях піддається значним випробуванням. Проте виникнення насильства в багатопоколінній сім’ї зумовлено безліччю факторів, які слід розглядати в цілому, оскільки жоден з них не викликає це явище окремо.
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | H Суспільні науки > HQ Сім'я. Шлюб. Жінки L Освіта > LB Теорія і практика освіти |
Divisions: | Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти > Кафедра дошкільної освіти і соціальної роботи |
Depositing User: | Users 14 not found. |
Date Deposited: | 30 May 2019 07:27 |
Last Modified: | 02 Oct 2019 05:51 |
URI: | http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/3487 |