MDPU Repository

Моделювання одновимірних обводів із забезпеченням заданої точності інтерполяції

Гавриленко, Є. А. and Холодняк, Ю. В. and Найдиш, А. В. (2018) Моделювання одновимірних обводів із забезпеченням заданої точності інтерполяції. Вісник ХНТУ. Прикладна геометрыя та комп'ютерні технології, 2 (3). pp. 125-129.

[img] Text
8_ВІСНИК №3(66) Том 2.pdf

Download (751kB)
Item Type: Article
Subjects: Q Наука > QA Математика
Divisions: Факультет інформатики, математики та економіки > Кафедра прикладної математики та інформаційних технологій
Depositing User: Кафедра прикладної математики та інформаційних технологій МДПУ
Date Deposited: 15 Aug 2019 05:40
Last Modified: 02 Oct 2019 05:51
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/5368

Actions (login required)

View Item View Item