МДПУ репозиторій

Педагогічні умови розвитку творчої уяви у дітей засобами ігрової художньої діяльності

Жейнова, С. С. та Мельникова, Н. (2017) Педагогічні умови розвитку творчої уяви у дітей засобами ігрової художньої діяльності. Науковий вісник Мелітопольського державного педагогічного університету. Серія: Педагогіка: зб. наук. статей, 1 (18). с. 81-85.

[img]
Перегляд
Text
Жейнова С.С..pdf

Скачати (342kB) | Перегляд

Резюме

Творча уява розглядається як вид уяви, що передбачає самостійне створення людиною нових образів та ідей, які можуть втілюватися в конкретні оригінальні продукти творчої діяльності. Головним джерелом розвитку уяви у дітей є ігрова діяльність. Творчий характер гри підтверджується тим, що дитина не копіює життя, а комбінує образи уявлення, що споріднює гру з мистецтвом, де дитина «вибудовує» свою роль у процесі гри. Художньою називається діяльність, яка безпосередньо пов’язана з різними видами мистецтва. Різновидами художньої гри є театралізовані ігри, музичні ігри, ігри, зв'язані з образотворчою та декоративно-прикладною практикою, художньо-словесною творчістю. До педагогічних умов розвитку творчої уяви дітей дошкільного віку належать: збагачення дітей художніми враженнями; створення предметного середовища; доброзичливе ставлення; правильне співвідношення між різними формами організації' художньої діяльності дітей; розвиток художньо-педагогічних здібностей педагога.

Тип елементу : Стаття
Теми: L Освіта > LB Теорія і практика освіти
Підрозділи: Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти > Кафедра дошкільної освіти і соціальної роботи > Фахові видання
Користувач, що депонує: Кафедра дошкільної освіти і соціальної роботи
Дата внесення: 09 Серп 2019 06:44
Останні зміни: 05 Жов 2020 09:26
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/5259

Виконати (потребує авторізації)

Перегляд елементу Перегляд елементу