MDPU Repository

Проблема моделювання коливальних процесів в одновимірних кристалах з використанням математичних маятників

Брежнєв, О. В. and Єремєєв, В. С. and Кузьмінов, В. В. (2017) Проблема моделювання коливальних процесів в одновимірних кристалах з використанням математичних маятників. Ukrainian Journal of Educational Studies and Information Technology, 5 (1). pp. 55-59. ISSN ISSN: 2521-1234 online

[img] Text
Брежнєв, Єремєєв, Кузьмінов.pdf

Download (571kB)

Abstract

У статті розглянуто проблему моделювання коливальних процесів в одновимірному кристалі, який розглядається як система математичних маятників. Математична модель процесу представлена у вигляді системи диференціальних рівнянь, кожне з яких описує коливання одновимірного фізичного маятника в околі вузла решітки. На прикладі розгляду двох математичних маятників запропоновано метод розв’язання задачі, яке може бути реалізовано з використанням чисельних методів.

Item Type: Article
Subjects: Q Наука > Q Наука (Загальне)
Q Наука > QA Математика
Q Наука > QA Математика > QA75 Електронні комп'ютери. Інформатика
Q Наука > QA Математика > QA76 Комп'ютерне програмне забезпечення
Divisions: Факультет інформатики, математики та економіки > Кафедра інформатики і кібернетики
Depositing User: Кафедра інформатики і кібернетики
Date Deposited: 23 Jan 2019 12:05
Last Modified: 02 Oct 2019 05:51
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/2673

Actions (login required)

View Item View Item