MDPU Repository

Чи виховує історія доброго громадянина? Роль освіти дорослих у процесі переосмислення минулого та його впливу на процес демократизації (на прикладі Східної Європи).

Клоуберт, Тетяна (2015) Чи виховує історія доброго громадянина? Роль освіти дорослих у процесі переосмислення минулого та його впливу на процес демократизації (на прикладі Східної Європи). Науковий вісник Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Серія: Педагогіка , 1 (15). pp. 177-181. ISSN 2219-5203

[img] Text
1286-2686-1-PB.pdf

Download (201kB)

Abstract

У статті проаналізовано результати емпіричного дослідження, проведеного в Східній і Центральній Європі. Цей проект було спрямовано на визначення й вивчення проблеми переосмислення тоталітарного минулого в освітніх установах в умовах соціальної трансформації після падіння комуністичного режиму. Автор статті зосереджує увагу на Польщі, Росії та Україні й досліджує освітні проекти для молоді та дорослих. Акцентується на зв’язку між концепціями минулого й концепціями демократії та громадянської освіти, які видаються перспективними з погляду викладачів.

Item Type: Article
Subjects: L Освіта > L Освіта (Загальне)
L Освіта > LC Спеціальні аспекти освіти > LC5201 Додаткова освіта. Доросла освіта. Неперервна Освіта
Divisions: Учасники-партнери репозиторію МДПУ
Depositing User: admin admin mdpu
Date Deposited: 24 Feb 2016 16:47
Last Modified: 02 Oct 2019 05:52
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/224

Actions (login required)

View Item View Item