MDPU Repository

Психологічні ресурси в умовах життєвої та суспільної кризи: соціальний та особистісний виміри. Особливості емоційних станів студентів-першокурсників в умовах життєвої та суспільної кризи

Шевченко, С. В. and Варіна, Г. Б. (2021) Психологічні ресурси в умовах життєвої та суспільної кризи: соціальний та особистісний виміри. Особливості емоційних станів студентів-першокурсників в умовах життєвої та суспільної кризи. Other. ФОП Вишемирський В. С..

[img] Text
7-Варіна_Шевченко_Монографія_Херсон.pdf

Download (13MB)

Abstract

У сучасних умовах трансформаційних змін, життєвої та ситуаційної кризи - російська агресія, нестабільна політична та економічна ситуація, пандемія COVID-19 - значно зростає емоційна інтенсивність та напруженість праці, стресогенні фактори вливають на сучасну особистість, обумовлюючи виникнення психо-емоційного напруження, стросові стани та різного роду психосоматичні прояви.Такий стресовий стан людини є одночасно причиною й наслідком виникнення в неї хронічної перевтоми.Проблема емоційного стану людини завжди займала одне з головних місць у дослідженнях учених різних країн світу. Емоційна сфера людини є однією з найбільш складних у психічній саморегуляції діяльності індивіда, вона пов язана з усіма психічними процесами, властивостями й станами особистості.

Item Type: Monograph (Other)
Subjects: B Філософія. Психологія. Релігія > BF Психологія
Divisions: Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти > Кафедра психології
Depositing User: Users 4413 not found.
Date Deposited: 26 Nov 2021 21:48
Last Modified: 26 Nov 2021 21:48
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/12315

Actions (login required)

View Item View Item