MDPU Repository

Особливості використання техніки об’ємної пісочної мандали «грані власного я» в процесі корекції почуття провини у батьків, які виховують дитину з інвалідизуючим захворюванням

Ковальова, Ольга and Варіна, Ганна (2020) Особливості використання техніки об’ємної пісочної мандали «грані власного я» в процесі корекції почуття провини у батьків, які виховують дитину з інвалідизуючим захворюванням. Інноваційні арт-терапевтичні технології: зб. наук. статей міжнар. наук. інтернет-конф., 12 берез. 2020 р.. pp. 14-24.

[img]
Preview
Text
ВАРІНА-КОВАЛЬОВА_стаття.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

У статті проаналізовані можливості використання техніки об՚ємної пісочної мандали «Грані власного Я» в процесі психологічного супроводу батьків, які виховуєть дітей з інвалідизацією, на етапі роботи з травматизуючим почуттям провини. У роботі детально описується етапи проведення техніки та аналізується ефективність використання відповідної техніки в процесі корекції неконструктивних форм поведінки батьків; корекції ставлення до хвороби дитини; корекції внутрішнього психологічного стану батьків.

Item Type: Article
Subjects: B Філософія. Психологія. Релігія > BF Психологія
Divisions: Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти > Кафедра психології
Depositing User: Users 4413 not found.
Date Deposited: 17 Dec 2020 14:29
Last Modified: 26 Oct 2021 21:00
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/11065

Actions (login required)

View Item View Item