MDPU Repository

Psychological resources of the individual under the conditions of modern challenges. Життєстійкість особистості як ресурс подолання життєвих криз у родині, яка виховує дитину з обмеженими можливостями здоров’я

Варіна, Г. Б. and Ковальова, О. В. and Титаренко, О. І. (2020) Psychological resources of the individual under the conditions of modern challenges. Життєстійкість особистості як ресурс подолання життєвих криз у родині, яка виховує дитину з обмеженими можливостями здоров’я. Project Report. The Academy of Management and Administration in Opole, Оpole, Польша.

[img]
Preview
Text
Варіна_Титаренко_Ковальова.pdf

Download (642kB) | Preview

Abstract

У науковій статті проаналізовані та концептуалізовані підходи, щодо аналізу психологічних особливостей функціонування родини, яка виховує дитину з обмеженими можливостями здоров’я. У роботідетально розглянуті основні потреби, життєві кризи, проблеми та особливості міжособистісної взаємодії батьків, симблінгів та дітей з іналідизацією в сімейному просторі. В рамках сімейноорієнтованого та суб’єктно-орієнтованого підходів пропонується розглядати життєстійкість, як ресурсний елемент функціонування родини, як систему переконань особистості, що сприяє розвитку готовності суб'єкта долати труднощі та життєві кризи, контролювати їх, керувати ними, вміти сприймати навіть негативні події як досвід і успішно справлятися з ними.

Item Type: Monograph (Project Report)
Subjects: B Філософія. Психологія. Релігія > B Філософія (Загальне)
B Філософія. Психологія. Релігія > BF Психологія
Divisions: Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти > Кафедра психології
Depositing User: Каткова Т. А. Каткова
Date Deposited: 21 Dec 2020 09:56
Last Modified: 26 Oct 2021 20:54
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/11058

Actions (login required)

View Item View Item