MDPU Repository

Методичні рекомендації до мовленнєвої практики з німецької мови для здобувачів першого рівня вищої освти (бакалавр) з дисципліни «Практичний курс німецької мови з мовленнєвою практикою та курсовою роботою»

Лебєдєва, О. А. (2020) Методичні рекомендації до мовленнєвої практики з німецької мови для здобувачів першого рівня вищої освти (бакалавр) з дисципліни «Практичний курс німецької мови з мовленнєвою практикою та курсовою роботою». [Teaching Resource]

[img] Text
Методичка мовна практика.pdf

Download (934kB)

Abstract

«Методичні рекомендації до мовленнєвої практики з німецької мови» розраховані для аудиторної та самостійної роботи здобувачів вищої освіти спеціальностей 014.022 «Середня освіта. Німецька мова і література» та 014.021 «Середня освіта. Англійська мова і література» (освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр), які вивчають німецьку мову як основну на І курсі або як другу іноземну на ІІ курсі. Різноманітні вправи та завдання відповідають тематиці дисципліни «Практичний курс німецької мови з мовленнєвою практикою та курсовою роботою» розроблені з урахуванням принципів сучасної комунікативної методики навчання іноземної мови і спрямовані на розбудову словникового запасу та розвиток і закріплення навичок усного мовлення на базовому рівні.

Item Type: Teaching Resource
Subjects: L Освіта > LB Теорія і практика освіти > LB2300 Вища освіта
P Мова та література > PD Германські мови
Divisions: Філологічний факультет > Кафедра методики викладання германських мов
Depositing User: Кафедра німецької філології
Date Deposited: 01 Jul 2020 09:50
Last Modified: 01 Jul 2020 09:50
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/10307

Actions (login required)

View Item View Item