MDPU Repository

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Інтерпретація художнього тексту основною іноземною мовою» (для студентів філологічного факультету)

Надольська, Ю. А. and Єпіфанцева, Л. А. and Фесенко, Є. В. (2019) Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Інтерпретація художнього тексту основною іноземною мовою» (для студентів філологічного факультету). [Teaching Resource]

[img] Text
Метод_реком_до практ. зан_ Інтерпретаціяdoc.pdf
Restricted to Registered users only

Download (842kB)

Abstract

Методичні рекомендації призначені для студентів ІІІ курсу філологічного факультету, що вивчають німецьку мову як основну іноземну. Дані рекомендації складаються з двох частин. У теоретичній частині розглядаються основні положення і поняття з дисципліни «Інтерпретація художнього тексту основною іноземною мовою». Практична частина містить тексти німецькомовних авторів, а також завдання, які ґрунтуються на термінологічній лексиці, що вимагає попереднього уважного ставлення студентів до словників різних типів, зокрема – спеціальних термінологічних. Навчальний матеріал відповідає освітнім стандартам та типовим навчальним програмам вишів України. Методичні рекомендації можуть бути використані на семінарських заняттях, а також під час проведення самостійної роботи.

Item Type: Teaching Resource
Subjects: L Освіта > L Освіта (Загальне)
L Освіта > LB Теорія і практика освіти
L Освіта > LB Теорія і практика освіти > LB2300 Вища освіта
P Мова та література > PD Германські мови
Divisions: Філологічний факультет > Кафедра методики викладання германських мов
Depositing User: Кафедра німецької філології
Date Deposited: 01 Jul 2020 06:22
Last Modified: 01 Jul 2020 06:22
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/10204

Actions (login required)

View Item View Item