MDPU Repository

Items where Author is "Ребар, Інесса"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article | Monograph
Number of items: 6.

Article

Ребар, Інесса and Конікова, Наталія and Костючок, Марія and Паніченко, Катерина (2020) Психофізіологічні особливості студенток, що займаються в секції з вільної боротьби. Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації: матеріали Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф. (55). pp. 428-430.

Абдуллаев, Алтай and Ребар, Інесса (2019) Особливості процесу індивідуалізації підготовки борців вільного стилю. Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи. Інтердисциплінарні виміри. pp. 188-189.

Абдуллаєв, Алтай and Ребар, Інесса (2019) Заходи безпеки та попередження спортивного травматизму на навчально-тренувальних заняттях та змаганнях з вільної боротьби. Тренувальний процес, спортивні та спортивно-масові заходи можуть бути розпочаті тільки після виконання всіх вимог цих правил і заходів, які забезпечують профілактику спортивного травматизму і безпеки проведення заходів, як для спортсменів, так і для гляда. pp. 213-215.

Абдуллаєв, Алтай and Ребар, Інесса (2018) Попередження травмонебезпечних ситуацій на заняттях в секції з вільної боротьби. Розвиток сучасної ос’віти і науки: результати, проблеми, перспективи. Аксіологічні аспекти в розвитку науки та освіти. pp. 285-287.

Карам огли Абдуллаєв, Алтай and Ребар, Інесса and Підкіпна, Ірина (2015) Методичні та технічні особливості підготовки студентів до плавання. Науковий вісник Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Серія: Педагогіка , 1 (14). pp. 172-177. ISSN 2219-5203

Monograph

Абдуллаев, Алтай and Ребар, Інесса and Нестеров, Олексій (2021) Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи. Том 6: Проєктування суспільних та гуманітарних досліджень. Діяльність тренера з вільної боротьби як соціально-творча педагогічна проблема. Other. Посвіт, Конін – Ужгород – Перемишль – Херсон.

This list was generated on Sat Dec 10 07:03:49 2022 EET.