МДПУ репозиторій

Елементи, в яких автор: "Будько, Марина"

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Тип елементу | Немає групування
Перейти до: Стаття | Монографія
Число елементів: 5.

Стаття

Будько, Марина (2014) Біблійний досвід знечуження Чужого в контексті ксенологічних шукань сьогодення. Versus (4). с. 78-84. ISSN 2310-4562

Будько, Марина та Троїцька, Олена (2014) Виховання людини культури: культурологічні інтенції нової освіт-ньої методології. Versus (3). с. 41-47. ISSN 2310-4562

Монографія

Прийма, Сергій та Лобода , Вікторія та Коваль, Вікторія та Кисла, Оксана та Чала , Раїса та Кашуба , Людмила та Коновальчук , Марина та Радченко, Марина та Стрілець, Світлана та Будько, Марина та Ленів, Зоряна та Antas-Jaszczuk, Alicja та Roguska, Agnieszka та Tylu?, Urszula та Nikitin, Sergiusz та Запорожченко, Тетяна (2015) Within the sphere of inclusions issues. Polish and Ukrainian scientific experience exchange. Інший. Siedlce University of Natural Sciences and Humanities, Siedlce.

Молодиченко, Валентин та Прийма, Сергій та Сегеда, Наталя та Троіцька, Тамара та Афанасьєва, Людмила та Москальова, Людмила та Фалько, Наталя та Катаєв, Станіслав та Семікін, Михайло та Будько, Марина та Степаненко, Ірина та Мелаш, Валентина та Тараненко, Галина та Голозубов , Олександр та Солоненко, Анатолій та Ляпунова, Валентина та Помиткіна, Любов та Помиткін, Едуард та Дольська , Ольга (2014) Гармонізація культурно-освітньього простору вищої школи: проблеми та перспективи. Розд. 1.4. Концептуалізація відкритості в гармонізації культурно-освітнього простору майбутніх фахівців. Інший. Вид-во МДПУ ім. Б. Хмельницького; Вид-во ПГУ м. Седльце.

Молодиченко, Валентин та Прийма, Сергій та Сегеда, Наталя та Троіцька, Тамара та Матвієнко, Петро та Тараненко, Галина та Голозубов, Олександр та Будько, Марина та Бортников, Євген та Семікін, Михайло та Москальова, Людмила та Фалько, Наталя (2013) Людиномірність у культурі, науці та освіті: філософсько-методологічні аспекти. Розд. 3.2. Свобода як принцип людиномірності відкритої освіти. Інший. МДПУ ім. Б. Хмельницького, Мелітополь.

Цей список був створений у Sun Mar 24 01:04:24 2019 EET.