МДПУ репозиторій

Елементи, в яких автор: "Афанасьєва , Л. В."

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Тип елементу | Немає групування
Число елементів: 12.

Стаття

Афанасьєва, Л. В. та Олексенко, Р. І. (2018) Туризм як чинник розвитку міжкультурної комунікації народів. Scientific Journal Virtus (23). с. 10-14. ISSN 2410-4388

Афанасьєва, Л. В. та Олексенко, Р. І. (2018) Принцип полікультурності як основа цивілізаційного розвитку сучасного суспільства. Науково-практичний журнал «Актуальні проблеми філософії та соціології» (22). с. 3-6. ISSN 2410-3071

Афанасьєва, Л. В. та Музя, Є. М. та Колева, К. та Олексенко, Р. І. (2017) Міжкультурний діалог в контексті єднання України. Українознавчий альманах (21). с. 15-20. ISSN 2520-2626

Афанасьєва , Л. В. та Букрєєва , І. В. (2016) Высшее образование как система формирования культурного капитала студентов. Качество подготовки специалистов в техническом университете: проблемы, перспективы, инновационные подходы: матер. III Междунар. науч.-метод. конф.. с. 281-283.

Афанасьєва , Л. В. (2016) Програма "intercultural cities" як стратегічна модель розвитку українських поліетнічних міст. Гендер і євроінтеграційні прагнення України: зб. матер. міжнар. конф.. с. 4-7.

Монографія

Арабаджі, О. С. та Афанасьєва, Л. В. та Букрєєва, І. В. та Глебова, Н. І. та Глинська, Л. Ф. та Гордієнко, Н. М. та Кудінова, М. С. та Левада, О. М. та Маврін, В. В. та Маришина, Л. В. та Молодиченко, В. В. та Нечипоренко, В. В. та Нечипоренко, К. С. та Орлов, А. В. та Позднякова, О. Л. та Позднякова-Кирбят’єва, Е. Г. та Поправко, О. В. та Семікін, М. О. та Сілявіна, Ю. С. та Сташук, О. О. та Червоненко, К. С. та Шинкаренко, О. Є. (2013) Соціокультурні та освітні процеси Запорізького Приазов'я: проблеми, пошуки та перспективи. Інший. Вид-во Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру, Запоріжжя.

Доповідь на конференції або симпозіумі

Афанасьєва, Л. В. (2016) Програма «Intercultural cities» як стратегічна модель розвитку українських поліетнічних міст. In: Міжнародна наукова конференція "Гендер і євроінтеграційні прагнення України", 18, Дніпропетровськ.

Книга

Афанасьєва, Л. В. (2016) Співпраця бібліотек і музеїв мелітопольщини, як ресурс розвитку освіти дорослих: посіб. МДПУ ім. Б. Хмельницького, Мелітополь.

Афанасьєва , Л. В. та Букрєєва , І. В. та Глебова, Н. І. та Глинська, Л. Ф. (2016) План міжкультурної інтеграції міста Мелітополь на 2015-2020 рр. Мелітопольська міська рада, Мелітополь.

Інший

Афанасьєва, Л. В. та Букрєєва, І. В. та Глебова, Н. І. та Глинська, Л. Ф. та Орлов, А. В. та Сальніков, С. З. (2018) Міжкультурна комунікація у навчально-виховному середовищі загальноосвітніх навчальних закладів. Соціометрія простору учнівської взаємодії. Центр соціологічних досліджень МДПУ ім. Б. Хмельницького, Мелітополь.

Афанасьєва, Л. В. та Букрєєва, І. В. та Глебова, Н. І. та Глинська, Л. Ф. та Орлов, А. В. та Сальніков, С. З. (2017) Картування громад як інструмент для впровадження політики "Місто, що навчається": результати соціологічного дослідження. Центр соціологічних досліджень МДПУ ім. Б. Хмельницького, Мелітополь.

Афанасьєва, Л. В. та Букрєєва, І. В. та Глебова, Н. І. та Глинська, Л. Ф. та Орлов, А. В. та Сальніков, С. З. (2017) Преобразование публичных библиотек Мелитополя в информационно-досуговые центры глазами горожан: результаты социологического исследования. Центр соціологічних досліджень МДПУ ім. Б. Хмельницького, Мелітополь.

Цей список був створений у Sun Mar 24 01:22:09 2019 EET.