MDPU Repository

Роль локального музею в регіональному культурному та соціальному просторі(на прикладі інтеркультурного музея міста Мелітополя)

Арабаджі, О. С. and Андрющенко, О. (2015) Роль локального музею в регіональному культурному та соціальному просторі(на прикладі інтеркультурного музея міста Мелітополя). Алексєєвські краєзнавчі читання: Матеріали регіональної наук.-практ. конф., присвяченої 100-річчю А.А. Хижняка. pp. 190-193.

[img] Text
10.pdf

Download (370kB)

Abstract

Україна є найбільшою за площею країною Європи. Її територія визначається не тільки різноманітністю природно-ландшафтних і кліматичних характеристик, але й етнічним складом населення, його традиціями, ремеслами та іншими компонентами, які власне й становлять самобутність конкретної місцевості. Кожен регіон України наділений своїм унікальним історико-культурним потенціалом, який може бути використаний для розвитку території та формування самосвідомості його мешканців. Визначення регіональним співтовариством свого місця в часі та просторі може відбуватися за допомогою таких понять як «історія», «пам'ять», «спадщина» і особлива роль у цьому процесі належить музеям.

Item Type: Article
Subjects: G Географія, Антропологія, Рекреація > GES Економічна та соціальна географія
G Географія, Антропологія, Рекреація > GV Відпочинок > GVT Туризм
Divisions: Природничо-географічний факультет > Кафедра туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства
Depositing User: admin admin mdpu
Date Deposited: 25 Jul 2016 11:46
Last Modified: 02 Oct 2019 05:52
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/686

Actions (login required)

View Item View Item