MDPU Repository

Аксіоматичні основи евклідової нечіткої планіметрії

Баришевський, С. О. and Никифорова, Л. Є. and Караєв, О. Г. (2014) Аксіоматичні основи евклідової нечіткої планіметрії. Вісник Херсонського національного технічного університету, 3 (50). pp. 559-561.

[img] Text
Vkhdtu_2014_3_106.pdf

Download (300kB)

Abstract

У статті розглянуто застосування теорії нечітких множин і нечіткої логіки до аксіоматичної побудови евклідової нечіткої планіметрії.

Item Type: Article
Subjects: L Освіта > L Освіта (Загальне)
Q Наука > QA Математика
Divisions: Факультет інформатики, математики та економіки > Кафедра математики і фізики
Depositing User: Кафедра математики і фізики
Date Deposited: 16 Sep 2019 20:59
Last Modified: 02 Oct 2019 05:52
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/6662

Actions (login required)

View Item View Item