MDPU Repository

Імпреза постапокаліптичної візії героїв роману Тараса Прохаська “НепрОсті”

Єгорова, Ю. М. and Юрченко, О. А. (2015) Імпреза постапокаліптичної візії героїв роману Тараса Прохаська “НепрОсті”. Наукові записки Харківського національного університету ім. Г.С.Сковороди. Ч. 1, 1 (80). pp. 78-87.

[img] Text
стаття Єгорової Ю.М. Харкв.pdf

Download (329kB)

Abstract

У статті зроблено спробу аналізу постапокаліптичної візії героївроману Тараса Прохаська«НепрОсті». Постмодерністський текст є по-стапокаліптичним, а, отже, у ньому зображується існування персонажівпісля апокаліпсису та їхнє постапокаліптичне мислення. Оскільки ми-слення персонажа зумовлене, тим середовищем, у якому він перебуває, це дало нам змогу з’ясувати характер постапокаліптичного буття цьогоперсонажа, внаслідок чого ми довели, що постапокаліптичний світ маєособливий онтологічний статус. У дослідженні акцентується увага на тому, що редукція у Прохаськовомуромані є чи не найголовнішим методом пізнання світу та способом мислен-ня героїв. Нами доведено, що актуальні для постмодернізму проблеми мов-ного харак теру особистості й оповідального модусу людського життя якспецифічної для людської свідомості моделі оформлення суб’єктивного до-свіду знайшли своє відображення в романі«НепрОсті» Тараса Прохаська.

Item Type: Article
Subjects: P Мова та література > PG Слов'янська група мов. Балтійські мови. Албанські мови і література > Українська мова та література
Divisions: Філологічний факультет > Кафедра української і зарубіжної літератури
Depositing User: admin admin mdpu
Date Deposited: 02 Jun 2016 08:52
Last Modified: 02 Oct 2019 05:52
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/628

Actions (login required)

View Item View Item