MDPU Repository

Вікові детермінанти формування готовності до міжкультурної комунікації учнів-підлітків

Малахова, А. В. (2020) Вікові детермінанти формування готовності до міжкультурної комунікації учнів-підлітків. Традиції та нові наукові стратегії у Центральній та Східній Європі, 1. pp. 32-34.

[img]
Preview
Text
Власенко Е.А. Малахова А.В. Стаття Київ.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

На початку ХХІ століття спостерігається посилена увага науковців і практиків до формування міжкультурної комунікації у молоді в процесі художньо-естетичної діяльності. Музичне мистецтво є одним із дієвих засобів спілкування людей і має невичерпні можливості у формуванні готовності особистості до міжкультурної комунікації. Як хранитель і канал передачі різноманітної художньої інформації, музика має величезний естетичний вплив на свідомість та світогляд людини.

Item Type: Article
Additional Information: Малахова А. Вікові детермінанти формування готовності до міжкультурної комунікації учнів-підлітків / А. Малахова; наук. кер. Е. А. Власенко // Традиції та нові наукові стратегії у Центральній та Східній Європі : матеріали ІІІ міжнар. наук.-практ. конф., 26–27 черв. 2020 р. – Київ, 2020. – С. 32-35.
Subjects: L Освіта > LB Теорія і практика освіти > LB1603 Середня освіта. Вищі школи
Divisions: Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти > Кафедра інструментального виконавства та музичного мистецтва естради
Depositing User: Кафедра інструментального виконавства та музичного мистецтва естради
Date Deposited: 30 Dec 2020 12:47
Last Modified: 26 Oct 2021 17:59
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/11255

Actions (login required)

View Item View Item