MDPU Repository

Формування креативної компетентності майбутнього вчителя музичного мистецтва

Підварко, Т. О. (2020) Формування креативної компетентності майбутнього вчителя музичного мистецтва. Інноватика в сучасній освіті та науці: теорія, методологія, практика (1). pp. 24-26.

[img] Text
Підварко_Одесса.pdf

Download (159kB)

Abstract

креативна компетентність майбутнього вчителя музичного мистецтва – це творчі здібності особистості, що характеризуються готовністю до здійснення принципово нових незвичайних ідей, що відрізняються від традиційних або прийнятих способів мислення; це здатність вирішувати проблеми, що виникають в процесі педагогічної та музично-виконавської діяльності, здатність мотивувати учнів, використовуючи різні нестандартні підходи і засоби.

Item Type: Article
Additional Information: Підварко Т. О. Формування креативної компетентності майбутнього вчителя музичного мистецтва / Т. О. Підварко // Інноватика в сучасній освіті та науці : теорія, методологія, практика. - 2020. - № 1. - С. 24-26.
Subjects: L Освіта > LB Теорія і практика освіти
L Освіта > LB Теорія і практика освіти > LB2300 Вища освіта
Divisions: Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти > Кафедра інструментального виконавства та музичного мистецтва естради
Depositing User: Кафедра інструментального виконавства та музичного мистецтва естради
Date Deposited: 20 Nov 2020 15:29
Last Modified: 26 Oct 2021 18:30
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/10886

Actions (login required)

View Item View Item