MDPU Repository

Актуальні питання сучасної фізики. Основи квантової механіки: методичні рекомендації до практичних занять для студентів.

Фоменко, В. Г. (2020) Актуальні питання сучасної фізики. Основи квантової механіки: методичні рекомендації до практичних занять для студентів. [Teaching Resource] (Unpublished)

[img] Text
Акт_питання_сучасн_фізики_2020_Фоменко.pdf

Download (1MB)

Abstract

Методичні рекомендації «Актуальні питання сучасної фізики. Основи квантової механіки», призначені для практичних занять зі студентами, які навчаються за освітньою програмою магістратури «Середня освіта. Математика. Фізика». Рекомендації складаються зі вступу, чотирьох параграфів, додатку і списку літератури. У першому і другому параграфах містяться загальні теоретичні відомості розділу «Основи квантової механіки» курсу «Актуальні питання сучасної фізики». Третій параграф містить розв’язання якісних і типових розрахункових задач по викладеним розділам даного курсу. Четвертий параграф забезпечений питаннями для самоперевірки і задачами для самостійного розв’язання. Додаток містить таблицю, в якій для зручності зібрані основні закони і формули теорії. Методичні рекомендації закінчуються списком літератури.

Item Type: Teaching Resource
Uncontrolled Keywords: Квантова механіка, рівняння Шредінгера
Subjects: Q Наука > QC Фізика
Divisions: Факультет інформатики, математики та економіки > Кафедра математики і фізики
Depositing User: Фоменко Володимир Геннадійович
Date Deposited: 26 Oct 2020 11:13
Last Modified: 26 Oct 2020 11:13
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/10805

Actions (login required)

View Item View Item