MDPU Repository

Альгоугруповання Сyanoprokaryotа солончаків Приазовського національного природного парку, (Україна) як об'єкт дослідницьких робіт для майбутніх фахівців у галузі біології та екології

Арабаджи-Тіпенко, Л. І. (2019) Альгоугруповання Сyanoprokaryotа солончаків Приазовського національного природного парку, (Україна) як об'єкт дослідницьких робіт для майбутніх фахівців у галузі біології та екології. Scientific and pedagogic internship «Problems and process of reforming education in the field of Natural Sciences in Ukraine and EU countries». pp. 5-10.

[img]
Preview
Text
Альгоугруповання Сyanoprokaryotа солончаків ПНП як об'єкт дослідницьких робіт.pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

Неодмінною умовою екологічних досліджень є визначення взаємозвяязків між живими організмами та умовами середовища. При цьому вивчення рослинного покрову, що представляє єдність флори традиційно займає одне із головних місць в екологічних дослідженнях. Рослинність являє каркас наземних екосистем,її можна використовувати в якості індикатора певних умов середовища, включаючи оцінку наслідків антропогенного впливу. З метою формування глубоких і міцних знань фахівців в галузі екології і біології важливо показати ланцюг взаємоповязаних між собою причин і явищ, розглянути біологічне значення живих організмів у природі як наукової основи природохоронної діяльності людини. Такий підхід доцільно використовувати з метою розвитку провідних анатомо-фізіологічних та екологічних понять, зокрема під час аналізу видового складу водоростей макроскопічних розростань солончакових грунтів Приазовського національного природного парку під час "цвітіння". Екологія та біорізноманіття ціанопрокаріот ПНПП має тісний звязок із збереженням біологічного потенціалу та забезпеченням екологічної безпеки водних і грунтових екосистем.

Item Type: Article
Subjects: L Освіта > LB Теорія і практика освіти > LB1603 Середня освіта. Вищі школи
Q Наука > Екологія
Q Наука > Екологія > Біорізноманіття
Q Наука > Екологія > Охорона природи
Q Наука > QK Ботаніка
Divisions: Хіміко-біологічний факультет > Кафедра ботаніки і садово-паркового господарства
Depositing User: Кафедра ботаніки і садово-паркового господарства
Date Deposited: 17 Jul 2020 10:49
Last Modified: 17 Jul 2020 10:49
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/10428

Actions (login required)

View Item View Item