MDPU Repository

Публічне управління та адміністрування у цифровому суспільстві. 1. Публічне управління та адміністрування як напрям розвитку теорії складних систем у контексті викликів цифрового суспільства

Воронкова, В. Г. and Андрюкайтене, Р. М. and Нікітенко, В. О. (2020) Публічне управління та адміністрування у цифровому суспільстві. 1. Публічне управління та адміністрування як напрям розвитку теорії складних систем у контексті викликів цифрового суспільства. Other. ФОП Однорог Т.В., Мелітополь, Мелітополь.

[img] Text
монограф 2 (1) (1)-6-21 (1).pdf

Download (569kB)

Abstract

Формування концепції публічного управління та адміністрування як напрям розвитку теорії складних систем має велику актуальність, тому що ХХI століття як століття складності вимагає оптимізації всіх процесів, які направлені на те, щоб організації швидше адаптувалися до плинних умов існування та сформувалися як складні адаптивні системи. Протягом останніх кількох десятиліть людство стало свідками зародження й розвитку теорії складності, спочатку застосованої у математиці й біології, потім – в економіці й соціології.

Item Type: Monograph (Other)
Subjects: B Філософія. Психологія. Релігія > B Філософія (Загальне)
Divisions: Учасники-партнери репозиторію МДПУ
Depositing User: Depositor
Date Deposited: 06 Jul 2020 06:24
Last Modified: 06 Jul 2020 06:24
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/10416

Actions (login required)

View Item View Item