MDPU Repository

Практикум з квітникарства: навчальний посібник для здобувачів вищої освити першого освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство»

Вельчева, Л. Г. and Пюрко, О. Є. and Бредіхіна, Ю. Л. (2020) Практикум з квітникарства: навчальний посібник для здобувачів вищої освити першого освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю 206 «Садово-паркове господарство». Мелітополь.

[img]
Preview
Text
Практикум квітникарство готово.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Навчальний посібник «Практикум з квітникарства» спрямований на формування загальних та спеціальних компетентностей та опанування ними різноманіття, біологічних характеристик та сучасних технологій вирощування декоративних рослин. Рослинний світ є невід'ємною частиною середовища існування людини, необхідною умовою його матеріального благополуччя. Особлива роль в оздоровленні оточуючого людину середовища належить зеленим насадженням, зокрема квітково-декоративних рослинам. Рослини впливають на мікроклімат: знижують швидкість вітру, рівень шуму, зволожують і очищують повітря, є ефективним засобом боротьби із водною та вітровою ерозією ґрунтів. Зелені насадження сприяють архітектурно-планувальній організації території під час будівництва нових районів та при реконструкції існуючої території. У декоративному садівництві до особливої групи рослин належать квіти. Розширення асортименту - одне із найважливіших завдань сучасного промислового квітникарства. У зв'язку із стрімким зростанням попиту населення на квіткову продук-цію перед фахівцями стоїть завдання створення квіткового конвеєра на протязі року. Квітникарство, як розділ зеленого будівництва, є спеціальною галуззю рослинництва. Квітникарство - це комплексна дисципліна, яка вивчає декоративні властивості, композиційні можливості і способи використання декоративних трав'янистих рослин, їхні морфологічні та біологічні особливості, розмноження та агротехніку вирощування. Знання цих питань є обов'язковою умовою при підготовці висококваліфікованих фахівців. Даний навчальний посібник (Практикум з квітникарства) складено відпо-відно до навчальної програми з дисципліни «Квітникарство».

Item Type: Book
Subjects: Q Наука > QH Природознавство
Q Наука > QK Ботаніка
Divisions: Хіміко-біологічний факультет > Кафедра ботаніки і садово-паркового господарства
Depositing User: Кафедра ботаніки і садово-паркового господарства
Date Deposited: 03 Jul 2020 09:55
Last Modified: 03 Jul 2020 09:55
URI: http://eprints.mdpu.org.ua/id/eprint/10383

Actions (login required)

View Item View Item